Lieldienas patversmē

Svinam Lieldienas kopā!!!
Gaidām Tevi kopā ar ģimeni svētdien, 8.aprīlī Saldus pilsētas patversmē, Saldū, Lielā ielā 83, pulkstens 11.00!! Radīsim ģimenes sajūtu tiem, kuriem tas nepieciešams visvairāk!!
Būs ekskursija pa dzīvnieku patversmi, dokumentālās filmas “Suns un Lielpilsēta” demonstrēšana plkst. 11.00 un 12.00, iepazīšanās ar suņu kamanu sportu, kā arī paraugdemonstrējumi no plkst. 13.00 – 14.00
Īpašs prieks būs bērniem, būs dažāda veida piepūšamās atrakcijas, batuts, šūpoles!! (Lēkāt pa piepūšamajām atrakcijām varēs ar zeķītēm, varbūt līdz ņemt kādas siltākas vai rezerves zeķītes)
Ieeja : BEZMAKSAS
Esiet mīļi gaidīti!!

LIELDIENU PASĀKUMS
SALDUS DZĪVNIEKU
PATVERSMĒ

     Par godu Lieldienām Saldus dzīvnieku patversme rīkoja svētku pasākumu – atvērto durvju dienu. Pie mums varēja ne tikai aplūkot patversmē nonākušos minčus un dukšus, bet arī redzēt, kādas truši ir izdējuši olas, jāt ar poniju, šūpoties šūpolēs, pārtapt par lieldienu zaķiem, ieraudzīt papagaiļus, iguānas, žurkas, jūrascūciņas un degu. Bez tam notika arī olu ripināšanas sacensības. Taču pats galvenais pasākums bija jaunās kaķu mājas atklāšana. Piedāvājam jums apskatīties dažas pasākuma bildes:
Šis ieraksts tika pievienots Pasākumi .

Par Vladislavs

Profesionālis ar vairāk kā 10 gadu pieredzi IT jomā. Esmu piedalījies vairāku valsts nozīmes informācijas sistēmu izstrādē gan kā konsultants, gan kā projekta vadītājs un pēcāk arī šo sistēmu administrators. Nodarbojos ar web risinājumu izstrādi un esmu pieredzējis speciālists ne tikai IT infrastruktūras uzturēšanā lielos uzņēmumos, bet arī Inmarsat satelītsakaros.