Saldus novads, kā novads ar pozitīvu attieksmi pret nelaimē nonākušiem dzīvniekiem

Tāpat kā medus piliens, kas jāizbauda kūstam uz mēles, tā arī Saldus ir jāiepazīst pamazām, izbaudot pilsētas atmosfēru un atklājot arvien jaunas un negaidītas nianses – kā viens no jaunumiem, ko variet iepazīt un apmeklēt ir Saldus dzīvnieku patversme, kurā mitinās pamesti un nelaimē nonākuši dzīvnieciņi.

Patversmē jūs sagaidīs pozitīvs un atvērts kolektīvs, kā arī daudz sunīši un kaķīši, kuri gaida mīļus apmeklētājus un labus saimniekus.

Saldus pilsētas dzīvnieku patversme pateicas saviem atbalstītājiem, jo īpaši Saldus novada pašvaldībai, ar kuras palīdzību patversmē tika realizēts projekts, kura ietvaros tika iegādātas 10  jaunas, kvalitatīvas un siltinātas suņu būdas.

Pilsēta var lepoties ar aktīviem un pozitīviem cilvēkiem, kuri rūpējas par nelaimē nonākušajiem dzīvnieciņiem – projekta  ietvaros ir izveidots jauns piedāvājums, lai popularizētu dzīvnieku patversmi – atvērtas durvju dienas, jeb dzīvnieku apmeklējuma dienas, kuras ietvaros tiek veidotas izglītojošas ekskursijas vietējiem iedzīvotājiem un pilsētas viesiem. Apmeklētāju dienas norisinās katru trešdienu 16.00. Ekskursijas ir guvušas plašu atsaucību -katru trešdienu patversmi apciemo aptuveni 5-10 cilvēkiem.

Kā arī  tika izveidota arī aktivitāte – skolēnu un iedzīvotāju grupas izglītojošas ekskursijas pa Saldus dzīvnieka patversmi. Skolēnu ekskursijas ieguva plašu atsaucību, vidēji tiek organizēta 1 ekskursija nedēļā. Skolēnu mācību gada beigās aktivitāte bija visaugstākā, ekskursijas apmeklēja par 2-3 grupas nedēļā, vasarā ekskursijas tika apmeklētas aptuveni reizi nedēļā, bet vasaras beigās, gaidot skolas sākumu, ekskursiju skaits atkal ir palielinājies.

Projekta laikā tika veikta ar Saldus patversmes popularizēšana sociālajos tīklos, tika aktīvi ievietota informācija draugiem.lv lapā-  saldus dzīvnieku patversme. Projekta laikā apmeklētāju statistika ik dienas pieaug un līdz šim brīdim patversmes draugu lapai ir pievienojušies jau 768 sekotāju. Projekta ietvaros Saldus dzīvnieku patversme izveidoja arī twitter kontu (@VetAprupe) sociālajā tīklā www.twitter.com  un šobrīd patversmes ziņām seko jau 63 cilvēku.

Šis ieraksts tika pievienots Par mums stāsta .

Par Vladislavs

Profesionālis ar vairāk kā 10 gadu pieredzi IT jomā. Esmu piedalījies vairāku valsts nozīmes informācijas sistēmu izstrādē gan kā konsultants, gan kā projekta vadītājs un pēcāk arī šo sistēmu administrators. Nodarbojos ar web risinājumu izstrādi un esmu pieredzējis speciālists ne tikai IT infrastruktūras uzturēšanā lielos uzņēmumos, bet arī Inmarsat satelītsakaros.