Interesanti uzzināt!

majaslapai

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sveiciens visiem mūsu aktīvajiem sekotājiem un atbalstītājiem! Turpmāk katru trešdienu ievietosim dažādus interesantus faktus, ko vērts uzzināt par mūsu mīluļiem. Kā piemēram:
“Viens no visvairāk iemīļotajiem dzīvniekiem pasaulē ir kaķis. Kaķis ir tik maigs, graciozs un vienlaikus nepieejams, ka šķiet trausls un neaizsargāts. Tas ir pieticīgs, pacietīgs, ļoti komunikabls, un no saimniekiem neprasa lielu uzmanību un gādību.Un tomēr tas ir viens no spēcīgākajiem dzīvniekiem MAGIEM uz Zemes. Kaķa spēks ir tik liels, ka viņš tāpat kā cilvēks, var dzīvot visās klimatiskajās joslās un nebūt ne kā mājdzīvnieks.”
Turpinājumu gaidi nākošo trešdienu! Lai Tev jauka un izdevusies nedēļas nogale 🙂

Šis ieraksts tika pievienots Noderīga informācija .

Par Saldus dzīvnieku patversme

Uz šo brīdi minētajā ēkā jau esam izveidojuši veselu veterinārās aprūpes centru, kas sevī ietver dzīvnieku patversmi, veterināro klīniku, aptieku un dzīvnieku viesnīcu. Veterinārārste Laila ir uzņēmusies atbildību par dzīvnieku veselību, bet Dzintars atbild par patversmes darbību. 2008.gada 26.maijā izveidojām Biedrību „Saldus Dzīvnieku patversme”, kas uzņēmās atbildību tieši par veterinārā aprūpes centra dzīvnieku patversmes darbu. Galvenie aprūpes centra mērķi ir sniegt palīdzību noklīdušiem, pamestiem, sabrauktiem un nelaimē nonākušiem dzīvniekiem. Katru mēnesi dzīvnieku patversmē nonāk aptuveni 30-35 kaķi un 15-20 suņi un, pateicoties veterināras aprūpes centram, praktiski katram dzīvniekam tiek atrasts jauns saimnieks. Suņiem mums ir gan iekšējie, gan ārējie voljēri, gan arī būdas. Patversmē vienlaicīgi ir vietas aptuveni 35 dzīvniekiem. Savukārt kaķiem mums ir gan individuālie būri, gan vesela kaķu māja. Vienlaicīgi varam uzņemt līdz 50 kaķiem. Kontakti: Kontakti << Kontaktinformācija Mūs var atrast aptuveni desmit minūšu ģājienā no pilsētas centra Ezeres virzienā * Adrese: Lielā iela 83, Saldus, LV-3801 * Telefoni: 29391282 63846885 (fiksētais) Darba laiks: Pirmdiena- Piektdiena 10.00-18.00 Sestdienas Pēc iepriekšēja pieraksta Svētdienās - slēgts Ziedojumu konts: LV43 UNLA 0050 0197 0165 0 LVL AS"SEB banka" Biedrība "Saldus Dzīvnieku patversme" Reģ. Nr. 50008125611