Argo laimīgais stāsts!

Sveicināta, Saldus patversme! Lai noskaņojums būtu saulaināks, nosūtu Jums dažas bildītes no sunīša Argo arhīva, kurš no Jūsu patversmes tika paņemts dažus gadus atpakaļ. Sludinājumā Saldus Zemē ieraudzijām suņukus veselus sešus, kuri bijuši pamesti nomaļā vietā Saldus apkaimē un viens mūsu acīm likās ļoti īpašs un steigšus steidzāmies pakaļ pie Jums, lai tikai kāds cits to nepaņemtu:) Bildītēs var salīdzināt, kādu maziņu paņēmām un kāds tagad ir liels un laimīgs, dzīvojot Sķēdes pagastā, kurš ir mīlulis ik vienam mūsu ģimenes loceklim.:))  Liels paldies Argo krustmātei, kura padalījās ar savu laimīgo stāstu! :) Paldies Argo krustmātei par laimīgā stāsta iesūtīšanu!

Sveicināta, Saldus patversme!
Lai noskaņojums būtu saulaināks, nosūtu Jums dažas bildītes no sunīša Argo arhīva, kurš no Jūsu patversmes tika paņemts dažus gadus atpakaļ. Sludinājumā Saldus Zemē ieraudzijām suņukus veselus sešus, kuri bijuši pamesti nomaļā vietā Saldus apkaimē un viens mūsu acīm likās ļoti īpašs un steigšus steidzāmies pakaļ pie Jums, lai tikai kāds cits to nepaņemtu:)
Bildītēs var salīdzināt, kādu maziņu paņēmām un kāds tagad ir liels un laimīgs, dzīvojot Sķēdes pagastā, kurš ir mīlulis ik vienam mūsu ģimenes loceklim.:))
Liels paldies Argo krustmātei, kura padalījās ar savu laimīgo stāstu! 🙂
Paldies Argo krustmātei par laimīgā stāsta iesūtīšanu!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Šis ieraksts tika pievienots Laimīgie stāsti .

Par Saldus dzīvnieku patversme

Uz šo brīdi minētajā ēkā jau esam izveidojuši veselu veterinārās aprūpes centru, kas sevī ietver dzīvnieku patversmi, veterināro klīniku, aptieku un dzīvnieku viesnīcu. Veterinārārste Laila ir uzņēmusies atbildību par dzīvnieku veselību, bet Dzintars atbild par patversmes darbību. 2008.gada 26.maijā izveidojām Biedrību „Saldus Dzīvnieku patversme”, kas uzņēmās atbildību tieši par veterinārā aprūpes centra dzīvnieku patversmes darbu. Galvenie aprūpes centra mērķi ir sniegt palīdzību noklīdušiem, pamestiem, sabrauktiem un nelaimē nonākušiem dzīvniekiem. Katru mēnesi dzīvnieku patversmē nonāk aptuveni 30-35 kaķi un 15-20 suņi un, pateicoties veterināras aprūpes centram, praktiski katram dzīvniekam tiek atrasts jauns saimnieks. Suņiem mums ir gan iekšējie, gan ārējie voljēri, gan arī būdas. Patversmē vienlaicīgi ir vietas aptuveni 35 dzīvniekiem. Savukārt kaķiem mums ir gan individuālie būri, gan vesela kaķu māja. Vienlaicīgi varam uzņemt līdz 50 kaķiem. Kontakti: Kontakti << Kontaktinformācija Mūs var atrast aptuveni desmit minūšu ģājienā no pilsētas centra Ezeres virzienā * Adrese: Lielā iela 83, Saldus, LV-3801 * Telefoni: 29391282 63846885 (fiksētais) Darba laiks: Pirmdiena- Piektdiena 10.00-18.00 Sestdienas Pēc iepriekšēja pieraksta Svētdienās - slēgts Ziedojumu konts: LV43 UNLA 0050 0197 0165 0 LVL AS"SEB banka" Biedrība "Saldus Dzīvnieku patversme" Reģ. Nr. 50008125611