Modes un aerobikas deju festivāls

   23.maijā Saldus dzīvnieku patversme tika aicināta uz Skrundu, kur norisinājās Modes un aerobikas deju festivāls. Viens no festivāla šī gada mērķiem bija labdarība, proti, ziedojumu vākšana Saldus dzīvnieku patversmes iemītniekiem.      Pasākuma laikā dalībnieki un skatītaji saziedoja 331euro un 91centu. Vēlamies teikt lielu paldies visiem dalībniekiem un skatītājiem, bet jo īpaši pasākuma idejas autorei Levitai Paulauskai!    Par pasākumā saziedoto naudiņu rudenī plānojam izveidot pastaigu laukumiņu, lai kaķu mājas mītošiem kaķiem  būtu iespēja pastaigāties laukā. Patversmes mīluļu un darbinieku vārdā sakām lielu paldies visiem, kuri piedalījās un atbalstīja!

  23.maijā Saldus dzīvnieku patversme tika aicināta uz Skrundu, kur norisinājās

Modes un aerobikas deju festivāls. Viens no festivāla šī gada mērķiem bija labdarība, proti, ziedojumu vākšana Saldus dzīvnieku patversmes iemītniekiem.

Pasākuma laikā dalībnieki un skatītaji saziedoja 331euro un 91centu.

Vēlamies teikt lielu paldies visiem dalībniekiem un skatītājiem, bet jo īpaši pasākuma idejas autorei Levitai Paulauskai!

Par pasākumā saziedoto naudiņu rudenī plānojam izveidot pastaigu laukumiņu, lai kaķu mājas mītošiem kaķiem būtu iespēja pastaigāties laukā.

Patversmes mīluļu un darbinieku vārdā sakām lielu paldies visiem, kuri piedalījās un atbalstīja!

Vairāk bildes no pasākuma:

http://www.draugiem.lv/group/16052009/skrunda/gallery/#/group/16052009/skrunda/gallery/?pid=354308984

Šis ieraksts tika pievienots Biedrība .

Par Saldus dzīvnieku patversme

Uz šo brīdi minētajā ēkā jau esam izveidojuši veselu veterinārās aprūpes centru, kas sevī ietver dzīvnieku patversmi, veterināro klīniku, aptieku un dzīvnieku viesnīcu. Veterinārārste Laila ir uzņēmusies atbildību par dzīvnieku veselību, bet Dzintars atbild par patversmes darbību. 2008.gada 26.maijā izveidojām Biedrību „Saldus Dzīvnieku patversme”, kas uzņēmās atbildību tieši par veterinārā aprūpes centra dzīvnieku patversmes darbu. Galvenie aprūpes centra mērķi ir sniegt palīdzību noklīdušiem, pamestiem, sabrauktiem un nelaimē nonākušiem dzīvniekiem. Katru mēnesi dzīvnieku patversmē nonāk aptuveni 30-35 kaķi un 15-20 suņi un, pateicoties veterināras aprūpes centram, praktiski katram dzīvniekam tiek atrasts jauns saimnieks. Suņiem mums ir gan iekšējie, gan ārējie voljēri, gan arī būdas. Patversmē vienlaicīgi ir vietas aptuveni 35 dzīvniekiem. Savukārt kaķiem mums ir gan individuālie būri, gan vesela kaķu māja. Vienlaicīgi varam uzņemt līdz 50 kaķiem. Kontakti: Kontakti << Kontaktinformācija Mūs var atrast aptuveni desmit minūšu ģājienā no pilsētas centra Ezeres virzienā * Adrese: Lielā iela 83, Saldus, LV-3801 * Telefoni: 29391282 63846885 (fiksētais) Darba laiks: Pirmdiena- Piektdiena 10.00-18.00 Sestdienas Pēc iepriekšēja pieraksta Svētdienās - slēgts Ziedojumu konts: LV43 UNLA 0050 0197 0165 0 LVL AS"SEB banka" Biedrība "Saldus Dzīvnieku patversme" Reģ. Nr. 50008125611