Sveiciens visiem mazo un lielo patversmes mīluļu draugiem.

Sveiciens visiem mazo un lielo patversmes mīluļu draugiem.

Sākoties skolēnu brīvlaikam atsākam patversmes mīluļu apciemojuma dienas! Gaidīsim visus interesentus kā ierasts trešdienās plkst. 16.00!

Lūgums dzīvnieciņiem nenest segas un spilvenus, šobrīd mums segas ir pietiekami. Tiklīdz mums būs nepieciešamība pēc segām un spilveniem, mēs jums paziņosim.

Cienīsim mūsu darbinieku un dzīvnieciņu laiku, un ieradīsimies precīzi 16.00.

Gaidīts ikviens, kurš vēlas satikt un samīļot mūsu patversmes mīluļus!

Šis ieraksts tika pievienots Noderīga informācija .

Par Saldus dzīvnieku patversme

Uz šo brīdi minētajā ēkā jau esam izveidojuši veselu veterinārās aprūpes centru, kas sevī ietver dzīvnieku patversmi, veterināro klīniku, aptieku un dzīvnieku viesnīcu. Veterinārārste Laila ir uzņēmusies atbildību par dzīvnieku veselību, bet Dzintars atbild par patversmes darbību. 2008.gada 26.maijā izveidojām Biedrību „Saldus Dzīvnieku patversme”, kas uzņēmās atbildību tieši par veterinārā aprūpes centra dzīvnieku patversmes darbu. Galvenie aprūpes centra mērķi ir sniegt palīdzību noklīdušiem, pamestiem, sabrauktiem un nelaimē nonākušiem dzīvniekiem. No cilvēka vardarbības cietušajiem dzīvniekiem sniegt rehabilitācijas periodu, kā arī brīvībā dzimušiem suņiem un kaķiem sniegt adoptācijas periodu un radināt pie cilvēka sabiedrības un mīlestības. Katru mēnesi dzīvnieku patversmē nonāk aptuveni 30-35 kaķi un 15-20 suņi un, pateicoties veterināras aprūpes centram, praktiski katram dzīvniekam tiek atrasts jauns saimnieks. Suņiem mums ir gan iekšējie, gan ārējie voljēri, gan arī būdas. Patversmē vienlaicīgi ir vietas aptuveni 35 dzīvniekiem. Savukārt kaķiem mums ir gan individuālie būri, gan vesela kaķu māja. Vienlaicīgi varam uzņemt līdz 50 kaķiem. Visi patversmes dzīvnieki cauru diennakti atrodas veterinārārsta uzraudzībā un ir labi aprūpēti, ārstēti un pabaroti. Mūsu galvenais sadarbības partneris ir Saldus pilsēta, ar kuru ir noslēgts līgums uz 10 gadiem. Par dzīvnieku izmitināšanu ir noslēgts līgums arī ar Dobeles un Ventspils pilsētām. Bez tam apkalpojam arī daudzus pagastus Saldus un citos rajonos. Kontakti: Kontakti << Kontaktinformācija Mūs var atrast aptuveni desmit minūšu ģājienā no pilsētas centra Ezeres virzienā * Adrese: Lielā iela 83, Saldus, LV-3801 * Telefoni: 29391282 (Laila) 29450277 (Dzintars) 63846885 (fiksētais) Darba laiks: Pirmdiena- Piektdiena 10.00-18.00 Sestdienas 10.00-12.00 Svētdienās - slēgts Ziedojumu konts: LV43 UNLA 0050 0197 0165 0 LVL AS"SEB banka" Biedrība "Saldus Dzīvnieku patversme" Reģ. Nr. 50008125611