Kaķi meklē saimniekus

Kaķi meklē saimniekus:

 

Brūni pelēki svītrains, liels runcis aptuveni 5 gadus vecs meklē jaunas mājas. Kaķis ir draudzīgs, arī patīk cilvēka tuvumā. Topošo saimnieku gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

 

Jaunas mājās meklējam skaistai aptuveni 4 mēnešus vecai trīskrāsu kaķenītei. Pamazām mācās un sāk saprast, ka cilvēks var būt arī draugs. Topošo saimnieku gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

 

Jaunas mājas meklē nepilnu gadu vecs runcītis. Kaķis ir draudzīgs un skaļš murrātājs. Topošo saimnieku gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

 

Jaunas mājas meklē nepilnu gadu veca kaķenīte. Tā ir tīrīga, ļoti draudzīga. Patīk mīļoties un skaļi murrāt. Topošo saimnieku gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

 

Jaunas mājas meklē bez saimnieka palikusi skaista aptuveni 5 gadus veca trīskrāsu kaķenīte. Topošo saimnieku gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

 

Ļoti skaista trīskrāsu kaķenīte meklē jaunas mājas. Tā ir aptuveni 2-3 gadus veca. Pagaidām vēl ir bailīga, bet izskatās, ka ar laiku viņa varētu atgūt uzticību cilvēkam. Topošo saimnieku gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

 

Jaunas mājas meklējam trīskrāsu ļoti kārtīgai, rūpīgai un mīlīgai kaķenītei. Topošo saimnieku gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.