Kaķi meklē saimniekus

Kaķi meklē saimniekus:

 

21.06.2022. Uz patversmi no Saldus Celtnieku ielas (bērnu laukuma tuvumā) atnesa melnu ar baltu, mīlīgu kaķenīti. Tā skaļi ņaudot esot sekojusi. Bet varbūt tomēr viņai ir saimnieks? Gaidām Saldus dzīvnieku patversmē!

 

Jaunas mājas meklē trīskrāsu pieaugusi kaķenīte. Pamazām tā sāk uzticēties cilvēkam, var jau paņemt rokās un paglaudīt, labpatiku izrādot ar skaļu murrāšanu. Vislabāk gan jutīsies ar iespēju iziet laukā, kā arī būs ļoti liela peļu medniece. Topošo saimnieku gaidām Saldus dzīvnieku patversmē!

 

09.06.2022. Uz patversmi no Saldus Kalnsētas ielas atveda šo skaistuli. Kaķenīte tur jau ilglaicīgi esot klīdusi. Saimniek? Gaidām Jūs Saldus dzīvnieku patversmē!

 

Jaunas mājas meklē trīskrāsu pūkaina kaķenīte. Tā ir aptuveni 6-7 mēnešus veca, aktīva, ļoti mīlīga. Savu topošo saimnieku viņa gaida Saldus dzīvnieku patversmē!

 

Šis skaistais ruņčuks ap gadiņu vecs meklē jaunas mājas. Kaķim ir nepieciešams laiks, lai pierastu pie cilvēka. Vislabāk jutīsies ar iespēju dzīvot laukā. Savu topošo saimnieku runcītis ļoti gaida Saldus dzīvnieku patversmē!

 

Jaunas mājas meklē melns ar baltu, pūkains runcītis. Viņš ir aptuveni 2 gadus vecs, draudzīgs, ļoti mīļs. Kaķis savu topošo saimnieku gaida Saldus dzīvnieku patversmē!