Kaķi meklē saimniekus

Kaķi meklē saimniekus:

 

Jaunas mājas meklējam melnam ar baltu, aptuveni 2 mēnešus vecam runcītim. Viņš ir ļoti draudzīgs un arī tīrīgs, prot iet kastītē. Topošo saimnieku gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

 

Lūdzam steidzami atsaukties šīs skaistās, mīļās kaķenītes saimnieku! Viņa tika atnesta no Saldus Celtnieku ielas. Ir traumētas pakaļkājas. Gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

 

19.07.2021. Uz patversmi atveda pelēku ar baltu, ļoti mīlīgu kaķenīti, kura esot uzradusies Zirņu pagasta kādās mājās. Saimniek, gaidām Jūs Saldus dzīvnieku patversmē.

 

Jaunas mājas meklējam aptuveni 2 mēnešus vecam melnītim. Runcītis ir ļoti draudzīgs un tīrīgs, iet kastītē. Topošo saimnieku gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

 

Ļoti skaista trīskrāsu kaķenīte meklē jaunas mājas. Tā ir aptuveni 2-3 gadus veca. Pagaidām vēl ir bailīga, bet izskatās, ka ar laiku viņa varētu atgūt uzticību cilvēkam. Topošo saimnieku gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

 

Ļoti mīlīga un kārtīga kaķenīte meklē jaunas mājas. Topošo saimnieku gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

 

Melna ar rudu, aptuveni 2 mēnešus veca, ļoti draudzīga un tīrīga kaķenīte meklē jaunas mājas. Topošo saimnieku gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

Devās līdzi jaunajam saimniekam uz topošajām mājām.

 

Melns ar baltu runcis, aptuveni 5 gadus vecs meklē jaunas mājas. Topošo saimnieku gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

 

Jaunas mājas meklējam trīskrāsu ļoti kārtīgai, rūpīgai un mīlīgai kaķenītei. Topošo saimnieku gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

 

Jaunas mājas meklē brūni pelēki svītrains, aptuveni 2 gadus vecs runcis. Kaķis ir tīrīgs un labprāt sadraudzējas ar pārējiem.