Kaķi meklē saimniekus

Kaķi meklē saimniekus:

 

 

 

13.09.19. uz patversmi atnesa melnu ar baltu kakliņu un vēderiņu ļoti mīlīgu runcīti, kurš bija pieklīdis Striķu ielā kādās mājās. Šis jaukais runcis ļoti gaida savu saimnieku Saldus dzīvnieku patversmē!

 

09.09.19. uz patversmi atveda melnu ar baltu, īpaša pazīme- balts deguns, apm. ap gadu vecu kaķenīti, kura vairākas dienas klīdusi gar autoostu Saldū. Saimniek, Jūsu ļoti draudzīgā mincene gaida Jūs Saldus dzīvnieku patversmē!

 

Rudi svītrains, apm. 4mēn. vecs, tīrīgs runcītis, draudzīgs ar citiem kaķiem meklē jaunas mājas. Topošos saimniekus gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

 

Melns ar mazu baltumiņu uz kakla, apm. 4mēn. vecs, tīrīgs runcītis, draudzīgs ar citiem kaķiem meklē jaunas mājas. Topošos saimniekus gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

 

Ruds, pieaudzis runcis palika bez saimnieka, tāpēc tagad meklējam viņam jaunas mājas. Kaķis ir tīrīgs un ļoti mīlīgs, labprāt atrodas cilvēku tuvumā kā arī droši var paņemt rokās. Topošos saimniekus gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

 

 

Jaunas mājas meklējam pelēksvītrainam, pieaugušam runcim. Viņš ir ļoti draudzīgs, patīk cilvēku uzmanība, vēlme dzīvoties gan iekštelpās, gan laukā. Kaķis ir attārpots, vakcinēts un kastrēts. Topošos saimniekus gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

 

Tik ļoti jauks runcītis, patīk viņam bildēties, ir apm. 4.5 mēnešus vecs, nu bez gala mīlīgs un, protams, tīrīgs- iet kastītē, ļoti draudzīgs. Jaunos saimniekus gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

 

Balts ar rudu, pieaudzis runcis meklē jaunas mājas, jo palika bez saimnieka. Kaķis ir tīrīgs un labprāt draudzējas ar citiem. Ir attārpots, vakcinēts un kastrēts.

 

 

Trīskrāsu kaķenīte uz patversmi tika atvesta kopā ar 4 mazulīšiem. Viņa pret mazajiem bija ļoti rūpīga un gādīga. Visi bērniņi ir tikuši uz jaunām mājām, tagad mamma gaida savu topošo saimnieku Saldus dzīvnieku patversmē. Viņa ir ļoti mīlīga un tīrīga, ir attārpota, sterilizēta un būs arī vakcinēta.

 

Jaunas mājas meklējam pelēkai ar rudu nokrāsu, apmēram 4-5mēn. vecai kaķenītei. Viņa ir tīrīga un ļoti draudzīga. Topošos saimniekus gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

 

Ļoti skaista trīskrāsu kaķenīte, apm. 4-5mēn. veca meklē mājas. Atrodas Saldus dzīvnieku patversmē.

 

Melna ar rudu, pieaugusi kaķene meklē jaunu saimnieku, kurš rūpēsies un sniegs viņai mīlestību- tik tā atgūstot minces ticību un uzticību.

 

Brūni svītraina ar baltu pakaklīti, apm. ap gadu veca kaķenīte savus topošos saimniekus gaida Saldus dzīvnieku patversmē.

 

Melns ar baltu, pūkains, ap gadu vecs runčuks meklē sev jaunas mājas. Kaķis ir ļoti mīlīgs un draudzīgs. Savu topošo saimnieku gaida Saldus dzīvnieku patversmē.