Kaķi meklē saimniekus

Kaķi meklē saimniekus:

 

Tik ļoti jauks runcītis, patīk viņam bildēties, ir apm. 3 mēnešus vecs, nu bez gala mīlīgs un, protams, tīrīgs- iet kastītē. Jaunos saimniekus gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

 

Balts ar melniem plankumiem, apm. 3 mēnešus vecs runcītis meklē mājas. Kaķis ir drošs, tīrīgs, ļoti draudzīgs. Jaunos saimniekus gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

 

Apmēram 3 mēnešus veca, trīskrāsaina, ļoti jauka, mīļa kaķenīte meklē mājas. Labprāt nāk pie cilvēka, ir tīrīga- iet kastītē. Jaunos saimniekus gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

 

Apmēram 3 mēnešus veca, trīskrāsaina, ļoti jauka, mīļa kaķenīte meklē mājas. Labprāt nāk pie cilvēka, ir tīrīga- iet kastītē. Jaunos saimniekus gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

 

Balts ar rudu, pieaudzis runcis meklē jaunas mājas, jo palika bez saimnieka. Kaķis ir tīrīgs un labprāt draudzējas ar citiem. Ir attārpots, vakcinēts un kastrēts.

 

 

Brūni pelēksvītraina ar baltu kaķenīte,meklē jaunas mājas- kur justos vajadzīga un pretī sniegtu savu mīļumu, kas viņā tiešām ir ļoti daudz. Topošos saimniekus gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

 

 

Šim ļoti mīlīgajam runcim ir pieteikusies jauna saimniece.

 

 

26.06.2019. uz patversmi atveda apm. 2mēn. vecu runcīti, kuru kāda riteņbraucēja pamanīja pie MRS gar ceļmalu klīstam un skaļi raudam. Varbūt kādam ir pazudis šis mazais, ļoti mīlīgais minka? Tagad viņš atrodas Saldus dzīvnieku patversmē.

 

Trīskrāsu kaķenīte uz patversmi tika atvesta kopā ar 4 mazulīšiem. Viņa pret mazajiem bija ļoti rūpīga un gādīga. Visi bērniņi ir tikuši uz jaunām mājām, tagad mamma gaida savu topošo saimnieku Saldus dzīvnieku patversmē. Viņa ir ļoti mīlīga un tīrīga, ir attārpota, sterilizēta un vakcinēta.

 

 

Gaiši pelēka ar baltu kaķenīte meklē mājas. Viņa ir tīrīga un draudzīga. Jaunos saimniekus gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

 

Kaķenīte- pelēka ar rudu nokrāsu, apm. 3mēn. veca. Meklējam mājas.

 

Ļoti skaista trīskrāsu kaķenīte, apm. 3mēn. veca meklē mājas. Atrodas Saldus dzīvnieku patversmē.

 

 

Tumši strīpains ar baltu, apm. 3mēn. vecs runcītis meklē mājas. Jaunos saimniekus gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

 

 

Kapučīno ar baltu, pieaudzis runcis meklē jaunas mājas. Kaķis ir ļoti mīlīgs un tīrīgs. Viņš topošos saimniekus gaida Saldus dzīvnieku patversmē.

 

 

Melna ar rudu, pieaugusi kaķene meklē jaunu saimnieku, kurš rūpēsies un sniegs viņai mīlestību- tik tā atgūstot minces ticību un uzticību.

 

Brūni svītraina ar baltu pakaklīti, apm. 7-8mēn. veca kaķenīte savus topošos saimniekus gaida Saldus dzīvnieku patversmē.

 

Melns ar baltu, pūkains, pieaudzis runčuks meklē sev jaunas mājas. Kaķis ir mīlīgs un draudzīgs. Savu topošo saimnieku gaida Saldus dzīvnieku patversmē.