Kaķi meklē saimniekus

Kaķi meklē saimniekus:

 

20.11.19. uz patversmi no Ventspils atveda melnu ar baltu, ar mazliet šķību galviņu, apmēram 3 mēnešus vecu runcīti, kurš bija pieklīdis Platās ielas pasta nodaļā. Varbūt kādam ir pazudis šis ļoti mīlīgais runčuks? Savu saimnieku viņš gaida Saldus dzīvnieku patversmē.

 

07.11.2019. uz patversmi no Šķēdes atveda rudu ar baltu, lielu, ļoti mīlīgu runci. Kaķis pieklīda Skolas ielā un vairākas dienas nedevās prom. Saimniek, Jūsu ļoti jaukais Minka atrodas Saldus dzīvnieku patversmē, kur gaida Jūs, lai dotos kopā atpakaļ uz savām mīļajām mājām.

 

23.10.19. uz patversmi atveda pelēki strīpainu, ar baltu zodiņu, apmēram 3 mēnešus vecu runcīti, kurš pieklīda Slimnīcas ielā kādas mājas pagalmā un nedevās vairs prom. Saimniek, mazais minka nomaldījies, tagad ļoti gaida Jūs Saldus dzīvnieku patversmē.

 

09.10.19. uz patversmi no Emburgas atveda pelēku, pūkainu runci, kurš bija pieklīdis Bērzāju ielā kādās mājās. Kaķis ir draudzīgs un mīlīgs. Meklējam viņam jaunas mājas, topošos saimniekus ļoti gaidām Saldus dzīvnieku patversmē!

 

07.10.19. uz patversmi no Brocēniem atveda pelēki strīpainu ar baltu, jaunu, mīlīgu kaķenīti, kura bija pieklīdusi Lielcieceres ielā kādās mājās. Mincenīte ļoti vēlas tikt uz jaunām mājām. Topošos saimniekus gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

 

Pelēks ar baltu, ļoti draudzīgs, runcis meklē jaunas mājas. Topošos saimniekus gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

 

13.09.19. uz patversmi atveda baltu, ļoti mīlīgu, jaunu kaķenīti. Meklējam viņai jaunas mājas. Topošos saimniekus gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

 

09.09.19. uz patversmi atveda melnu ar baltu, īpaša pazīme- balts deguns, apm. ap gadu vecu kaķenīti, kura ļoti vēlas tikt uz jaunām mājām, topošos saimniekus  gaidām Saldus dzīvnieku patversmē!

 

Melns ar mazu baltumiņu uz kakla, apm. 4mēn. vecs, tīrīgs runcītis, draudzīgs ar citiem kaķiem meklē jaunas mājas. Topošos saimniekus gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

 

Tik ļoti jauks runcītis, patīk viņam bildēties, ir apm. 4.5 mēnešus vecs, nu bez gala mīlīgs un, protams, tīrīgs- iet kastītē, ļoti draudzīgs. Jaunos saimniekus gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

 

Balts ar rudu, pieaudzis runcis meklē jaunas mājas, jo palika bez saimnieka. Kaķis ir tīrīgs un labprāt draudzējas ar citiem. Ir attārpots, vakcinēts un kastrēts.

 

 

Trīskrāsu kaķenīte uz patversmi tika atvesta kopā ar 4 mazulīšiem. Viņa pret mazajiem bija ļoti rūpīga un gādīga. Visi bērniņi ir tikuši uz jaunām mājām, tagad mamma gaida savu topošo saimnieku Saldus dzīvnieku patversmē. Viņa ir ļoti mīlīga un tīrīga, ir attārpota, sterilizēta un būs arī vakcinēta.

 

Jaunas mājas meklējam pelēkai ar rudu nokrāsu, apmēram 4-5mēn. vecai kaķenītei. Viņa ir tīrīga un ļoti draudzīga. Topošos saimniekus gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

 

 

Melna ar rudu, pieaugusi kaķene meklē jaunu saimnieku, kurš rūpēsies un sniegs viņai mīlestību- tik tā atgūstot minces ticību un uzticību.

 

Brūni svītraina ar baltu pakaklīti, apm. gadu veca kaķenīte savus topošos saimniekus gaida Saldus dzīvnieku patversmē.

 

Melns ar baltu, pūkains, ap gadu vecs runčuks meklē sev jaunas mājas. Kaķis ir ļoti mīlīgs un draudzīgs. Savu topošo saimnieku gaida Saldus dzīvnieku patversmē.