Kaķi meklē saimniekus

Kaķi meklē saimniekus:

 

Jaunas mājas meklē skaista pelēki strīpaina ar baltu, apmēram 2 mēnešus veca kaķenīte. Viņa ir draudzīga, kārtīga, rotaļīga. Savu topošo saimnieku gaida Saldus dzīvnieku patversmē.

 

DEVĀS LĪDZI JAUNAJAM SAIMNIEKAM UZ TOPOŠAJĀM MĀJĀM. Jaunas mājas meklē apmēram 3 mēnesīšus veca, ļoti skaista trīskrāsu kaķu meitenīte.Kaķenīte ir kārtīga, iet kastītē. Topošo saimnieku gaida Saldus dzīvnieku patversmē.

 

Ļoti jauks runcis meklē jaunas mājas. Viņš ir apmēram 3-4 gadiņus vecs. Ir ļoti kārtīgs un arī draudzīgs. Savu topošo saimnieku kaķis gaida Saldus dzīvnieku patversmē.

 

Jaunas mājas meklē trīskrāsu, apmēram 5-6 gadiņus veca, dikti mīlīga kaķenīte. Vispiemērotākā dzīvesvieta būs lauku sēta vai arī vieta ar iespēju staigāt laukā. Topošo saimnieku viņa ļoti gaida Saldus dzīvnieku patversmē.

Balta ar melnu, apmēram gadu veca kaķenīte meklē jaunas mājas. Viņa ir dikti mīlīga, draudzīga, ļoti patīk cilvēka sabiedrībā. Topošos saimniekus gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

 

Ļoti skaista, draudzīga, mīlīga, nepilnu gadu veca kaķenīte meklē jaunus saimniekus. Atrodas Saldus dzīvnieku patversmē.

 

Jaunas mājas meklējam rudai, apmēram 7-8 mēnešus vecai, ļoti draudzīgai un mīlīgai kaķenītei. Esam viņu attārpojuši, vakcinējuši un sterilizējuši. Topošos saimniekus gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.