Kaķi meklē saimniekus

 

 

Kaķi meklē saimniekus:

 

 

17.01. uz patversmi tika nogādāts gaiši pelēcīgs runcītis, bija iemitinājies kādas privātmājas kūpinātavā Saldū, Svelmaņu ielā. Saimniekus gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

17.01. uz patversmi tika atvesta melna ar baltu pajauna kaķenīte, saimniece nespēja vairs parūpēties, tāpēc kaķenīte meklē jaunas mājas.

 

 

16.01. tika atvests no Kursīšiem brūni svītrains, pieaudzis runcis, bija pieklīdis kādās mājās. Runcis, ļoti gaida savus saimniekus Saldus dzīvnieku patversmē.

 

16.01. tika atvests no Kursīšiem pelēkstrīpains, pieaudzis runcis, bija pieklīdis kādās mājās. Runcis, ļoti gaida savus saimniekus Saldus dzīvnieku patversmē.

16.01. tika atvesta no Kursīšiem tumšpelēki brūna ar baltu, pieaugusi kaķenīte, bija pieklīdusi kādās mājās. Kaķenīte ļoti gaida savus saimniekus Saldus dzīvnieku patversmē.

 

16.01. tika atvesta no Kursīšiem pelēka kaķenīte, bija pieklīdusi kādās mājās. Kaķenīte ļoti gaida savus saimniekus Saldus dzīvnieku patversmē.

16.01. tika atvests no Kursīšiem brūni svītrains ar baltu, pieaudzis runcis, bija pieklīdis kādās mājās. Runcis, ļoti gaida savus saimniekus.

 

16.01. tika atvests no Kursīšiem brūni plankumains ar baltu pieaudzis runcis, bija pieklīdis kādās mājās. Mīlīgs runcis, ļoti gaida savus saimniekus.

16.01. uz patversmi no Kuldīgas tika nogādāts melns ar baltu, pieaudzis runcis. Saimniekus gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

 

15.01. uz patversmi no Kuldīgas tika nogādāts melns ar baltu, pieaudzis runcis. Saimniekus gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

 

15.01. uz patversmi no Kuldīgas tika nogādāts pelēki svītrains ar baltu, pieaudzis runcis. Saimniekus gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.         Atradušies saimnieki.

14.01. uz patversmi no Kuldīgas tika nogādāts pelēks ar baltām krūtīm, pieaudzis runcis. Saimniekus gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

14.01. uz patversmi no Kuldīgas tika nogādāta pelēka, apm. 7mēn veca kaķenīte. Saimniekus gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

14.01. uz patversmi no Kuldīgas tika nogādāta pelēka ar mazu baltumiņu uz krūti, apm. 7mēn veca kaķenīte. Saimniekus gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

 

14.01. uz patversmi no Kuldīgas tika nogādāts melns, pieaudzis runcis. Saimniekus gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

 

Apm. 12-13g vecs, kastrēts runcis meklē sev jaunas mājas un gādīgus saimniekus.

08.01. tika atvests no Kursīšiem ruds ar baltu, pieaudzis runcis, bija pieklīdis kādās mājās. Mīlīgs runcis, ļoti gaida savus saimniekus.

07.01. Apm. 1,5mēn. kaķu meitenīte atvesta no Ventspils, kāds bija atstājis, ielicis groziņā. Gaidīsim jaunos kaķenītes saimniekus.

07.01. Apm. 1,5mēn. kaķu meitenīte atvesta no Ventspils, kāds bija atstājis, ielicis groziņā. Gaidīsim jaunos kaķenītes saimniekus.

 

Apmēram 3gadus vecs runcis, ruds ar baltu, ilgstoši klaiņoja Saldus Stacijā, gaidām saimniekus.

Runcis melns ar baltu bija pieklīdis kādās mājās Celtnieku ielā. Pieteikušies adopcijai.

 

Draudzīga kaķenīte meklē jaunus gādīgus saimniekus.

 

 

Ļoti draudzīga kaķenīte bija pieklīdusi kādās mājās Tūristu ielā, Saldū. Saimniekus gaidīsim patversmē.

Draudzīga kaķenīte ilgstoši klaiņoja Saldus novada Pampāļos. Patversmē gaidīsim kaķenītes saimniekus.

Kaķenīte ilgstoši klaiņoja Saldus novada Pampāļos. Patversmē gaidīsim kaķenītes saimniekus.

Runcis ilgstoši klaiņoja Saldus novada Pampāļos. Patversmē gaidīsim runča saimniekus. ir pieteikušies adoptētāji.

Draudzīgs runcis ilgstoši klaiņoja Saldus novada Pampāļos. Patversmē gaidīsim runča saimniekus.

Kaķenīte ilgstoši klaiņoja Saldus novada Pampāļos. Patversmē gaidīsim kaķenītes saimniekus.

Kaķenīte ilgstoši klaiņoja Saldus novada Pampāļos. Patversmē gaidīsim kaķenītes saimniekus.

Ļoti draudzīga kaķenīte bija pieklīdusi kādās mājās netālu no Mežavēja. Saimniekus gaidīsim patversmē.

Mincis ilgstoši klaiņoja Kuldīgas novads Priedainē.     Pieejama adopcijai.

Zinātkāra un neatkarīga kaķenīte. Labi sadzīvo ar citiem kaķiem. Kaķenīte ir nepilnu gadu veca.       Pieejama adopcijai.

Zinātkāra un neatkarīga kaķenīte. Labi sadzīvo ar citiem kaķiem. Kaķenīte ir nepilnu gadu veca. 
Labi jutīsies lauku mājā.            Pieejama adopcijai.

Kaķenīte meklē jaunas mājas. Nepilnu gadu veca. Atraktīva, bet neatkarīga. Nebūs klēpja kaķis, bet interesē viss apkārt notiekošais.      Pieejama adopcijai.