Suņi meklē saimniekus

Suņi meklē saimniekus:

 

 

18.01.uz patversmi tika atvests melns ar baltu pieaudzis suns, bija pieklīdis Priedainē kādās mājās. Suns savus saimniekus gaida Saldus dzīvnieku patversmē.

17.01. patversmē nonāca brūns ar melnu, liela auguma suņu puika. Klaiņoja Kuldīgas nov., Rendas pag. pie kādām mājām. Ļoti gaidām saimniekus Saldus dzīvnieku patversmē.

 

15.01. uz patversmi no Kuldīgas tika atvests melns suņu puika, apm. 3-4 gadu vecs. Saimniekus gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

 

14.01. uz patversmi no Kuldīgas tika atvests brūns, maza auguma suņu puika, apm. 1gadu vecs. Saimniekus gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

09.01. ap plkst. 10 no rīta apm.6-7mēn. vecs suņu puika klaiņoja pa Lielo ielu Saldū, bija devies līdzi kādai sievietei. Gaidām saimniekus!

 

Apm. 4gadus vecs, draudzīgs suņu puika meklē sev mīlošus, gādīgus saimniekus.

 

27.12 patversmē nonāca liela auguma suņu puika, kurš klaiņoja Ventspilī, Pētera un Katoļu ielas apkārtnē. Saimniekus gaidīsim Saldus dzīvnieku patversmē.

19.12.patversmē nonāca liela auguma suņu puika, kurš bija klaiņojis Ezeres pagastā. Saimniekus gaidīsim patversmē.

Aptuveni 6 mēnešus veca kucīte bija pamesta, piesieta pie staba Saldus-Skrundas ceļa malā. Patversmē gaidīsim kucītes esošos vai topošos saimniekus.

10.12. patversmē tika nogādāta draudzīga, aptuveni gadu veca kucīte, kura klaiņoja Ventspilī. Saimniekus gaidīsim patversmē. Pie kakla siksnas ir pārrauts pavadas gabaliņš. Pieteikts adopcijai.

Bella meklē jaunas mājas un uzticamus, pacietīgus saimniekus. Suns ir bailīgs, labi jutīsies ar cilvēku, kurš dienas lielāko daļu pavadīs kopā ar suni.

Maza auguma, ļoti draudzīga kucīte tika veiksmīgi izglābta pēc ugunsgrēka Kuldīgā, Pārventā. Kucīte ir krietni gados, čipēta, bet diemžēl čips nav reģistrēts LDC datu bāzē. Pagaidām meitenīte uzturas Saldus dzīvnieku patversmē un ārstē ugunsgrēka laikā iegūtos apdegumus.

3 mazi draiskuļi tika atrasti Užavā. Kucēni ir aptuveni 2 mēnešus veci (divi puikas un meitenīte). Patversmē gaidīsim esošos vai topošos saimniekus. Bildē puika.

Liela auguma, draudzīgs suņu puika patversmē nonāca 29.oktobrī. Suns jau vairāk kā mēnesi bija pieklīdis kādās mājās Skrundas novada Jaunmuižā.  Pieejams adopcijai.

Atraktīvs suņu puika. Izcils sargsuns. Vēlams, lai suns būtu vienīgais ģimenes mīlulis.