Suņi meklē saimniekus

Suņi meklē saimniekus:

 

 

18.03. uz patversmi no Ventspils atveda apm. 2.5mēn. vecu, gaiši brūnu suņu meitenīti, kura bija pieklīdusi kādās mājās Pētera ielā. Mazā sunīte gaida savus saimniekus Saldus dzīvnieku patversmē.

 

 

04.03. uz patversmi no Aizputes atveda melnu ar nedaudz baltu krūtiņu un ķepiņām suņu puiku, bija pieklīdis kādās mājās Ošu Gatvē. Sunītis ir ļoti apmulsis un sabijies, izmisīgi gaida savu saimnieku Saldus dzīvnieku patversmē!

 

01.03. uz patversmi atveda maza auguma, brūnu, ar melnu asti un melnu purniņu jaunu suņu meitenīti. Sunītei atradās jauni saimnieki un viņa devās tiem līdzi.

 

Melns, ļoti draudzīgs apm. 6mēn. vecs suņu puika meklē sev jaunas mājas. Sunītis ir attārpots, vakcinēts, čipots un kastrēts. Ir gatavs doties līdzi topošajam saimniekam.

 

Kucēnu pastaiga

Gaiši pelēka ar brūnu- apm. 6mēn. veca meitenīte

Brūna ar melnu- apm. 3mēn. veca meitenīte

Meklē sev jaunus, gādīgus saimniekus- kuriem varētu sniegt savu uzticību!

Abas meitenītes ir attārpotas, vakcinētas, čipotas un sterilizētas, gatavas doties uz

topošajām mājām.

 

 

01.02.uz patversmi atveda brūnu ar melnu, vidēja auguma suņu puiku. Viņš atrada sev jaunu saimnieku un devās līdzi uz topošajām mājām.

 

31.01. uz patversmi no Kuldīgas atveda brūnu, vidēja auguma pieaugušu suņu puiku. Suņuks tika pie jaunas saimnieces un devās viņai līdzi.

 

 

25.01. uz patversmi no Ventspils tika atvests brūns, liels suņu puika, ilgstoši klaiņoja pa Stradiņu ielu. Saimniekus gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

 

Uz patversmi atveda apm. 2.5mēn. vecu suņu meitenīti, atrasta Alsungas nov. pie kādām mājām. Jaunos saimniekus gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

 

18.01.uz patversmi atveda brūnu ar baltu suņu meiteni, bija pieklīdusi Ēdoles pag. kādās mājās. Pieteikta adopcijai!

 

18.01.uz patversmi tika atvests melns ar baltu pieaudzis suns, bija pieklīdis Priedainē kādās mājās. Suns savus saimniekus gaida Saldus dzīvnieku patversmē.

 

 

Apm. 4gadus vecs, draudzīgs suņu puika meklē sev mīlošus, gādīgus saimniekus.

 

27.12 patversmē nonāca liela auguma suņu puika, kurš klaiņoja Ventspilī, Pētera un Katoļu ielas apkārtnē. Saimniekus gaidīsim Saldus dzīvnieku patversmē.

 

Aptuveni 6 mēnešus veca kucīte bija pamesta, piesieta pie staba Saldus-Skrundas ceļa malā. Patversmē gaidīsim kucītes  topošos saimniekus.

Bella meklē jaunas mājas un uzticamus, pacietīgus saimniekus. Suns ir bailīgs, labi jutīsies ar cilvēku, kurš dienas lielāko daļu pavadīs kopā ar suni.

 

 

Atraktīvs suņu puika. Izcils sargsuns. Vēlams, lai suns būtu vienīgais ģimenes mīlulis.