Suņi meklē saimniekus

Suņi meklē saimniekus:

 

14.02.2020. uz patversmi atveda vidēja auguma, melnu ar baltām ķepām suņu puiku, kurš klīda pa Kuldīgas novada Turlavu. Saimnieku pēc sunīša gaidām Saldus dzīvnieku patversmē!

 

SAIMNIEKS SUNĪTI AIZVEDA MĀJĀS! 14.02.2020. uz patversmi atveda ļoti nobijušos un trīcošu, melnu ar brūnu, maza auguma, apmēram gadu vecu jagdterjera tipa suņu meiteni, kura bija pieklīdusi Draudzībā SIA “Hoppekids”.

 

12.02.2020. Uz patversmi no Kuldīgas novada Īvandes pagasta atveda maza auguma, brūnu, draudzīgu suņu puiku, kurš vairākas dienas uzturējās kādā privātmājā. Čipa, protams, nav… Saimniek, suns Tevi gaida Saldus dzīvnieku patversmē!

 

11.02.2020. Uz patversmi no Brocēnu novada Imantām atveda pelēku, nelielu suņu puiku, kurš bija paslēpies kādas mājas šķūnītī. Saimniek, ja atpazīsti savu draugu, dodies uz Saldus dzīvnieku patversmi, kur suns Tevi ļoti gaida, lai kopā atgrieztos atpakaļ mājās!

 

07.02.2020. Uz patversmi atveda melnu ar brūnu, vidēja auguma suņu puiku, kurš bija pieklīdis Tērvetes novada kādā privātmājā un nedevās vairs prom Saimniek, suns Tevi ļoti gaida Saldus dzīvnieku patversmē!

 

07.02.2020. Uz patversmi atveda liela auguma, melnu ar brūnu suņu puiku, kurš bija pieklīdis Skrundas novada Jaunmuižā kādā privātmājā un nedevās vairs prom. Suns savu saimnieku ļoti gaida Saldus dzīvnieku patversmē!

 

Jaunas mājas meklējam melnam ar pelēku, apmēram 3 mēnešus vecam, draudzīgam suņu puisītim. Viņš ir ļoti gudrs, ātri saprot, labprāt mācās. Topošos saimniekus gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

 

Jaunas mājas meklējam melnam ar brūnu, apmēram 3 mēnešus vecam, draudzīgam suņu puisītim. Viņš ir ļoti gudrs, ātri saprot, labprāt mācās. Topošos saimniekus gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

 

SUŅUKS AIZBRAUCA LĪDZI JAUNAJAI SAIMNIECEI UZ TOPOŠAJĀM MĀJĀM! 31.01.2020. uz patversmi no Ventspils atveda gaiši brūnu, neliela auguma, ļoti draudzīgu suņu puiku, kurš klaiņoja pa Talsu ielu.

 

27.01.20. uz patversmi atveda rotveilera tipa ļoti draudzīgu suņu puiku, kurš vairākas dienas bija uzturējies Skrundas novada Cieceres darbnīcās. Sunim diemžēl nav čipa. Saimnieku ļoti gaidām Saldus dzīvnieku patversmē!

 

13.01.2020. no Kuldīgas atveda melnu, liela auguma, apmēram 2 gadus vecu, ļoti draudzīgu suņu puiku. Meklējam suņukam jaunas mājas. Topošos saimniekus gaidām Saldus dzīvnieku patversmē!

 

Uz jaunām mājām ļoti vēlas tikt skaista, liela auguma, apmēram 5 gadus veca, ļoti draudzīga suņu meitene. Topošos saimniekus gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

 

11.12.19. uz patversmi no Šķēdes atveda melnu ar baltu suņu meiteni. Viņa ir gados, bet ļoti jauka, draudzīga, uzticīga, paklausīga, tāpēc ir pelnījusi sev labu saimnieku. Dodiet sunītei mājas! Topošos saimniekus gaidām Saldus dzīvnieku patversmē!

 

Jaunas mājas meklējam vidēji lielai, brūnai ar melnu, apmēram 1-2 gadus vecai suņu meitenei. Viņa ir ļoti jauka, skaista un draudzīga. Topošos saimniekus gaidām Saldus dzīvnieku patversmē!

 

Atraktīvs suņu puika. Izcils sargsuns. Vēlams, lai suns būtu vienīgais ģimenes mīlulis.