Suņi meklē saimniekus

Suņi meklē saimniekus:

 

Meklējam jaunas mājas ļoti skaistam, liela auguma, ļoti gudram kā arī paklausīgam apm. 2gadus vecam suņu puikam. Topošos saimniekus gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

10.09.19. kāds makšķernieks uz patversmi atveda gaiši brūnu, liela auguma, ap gadu vecu suņu meiteni, kura piebiedrojās viņam pie Pakuļu ūdenskrātuves. Saimniek, suns Jūs gaida Saldus dzīvnieku patversmē!

 

10.09.19. uz patversmi atveda bēšas krāsas, liela auguma suņu puiku, kurš bija pieklīdis kādās mājās starp Remti un Gaiķiem. Suns izskatās diezgan apmulsis, savu saimnieku ļoti gaida Saldus dzīvnieku patversmē!

 

Meklējam jaunas mājas brūnam ar melnu, vidēja auguma, apmēram 3 gadus vecam suņu puikam. Viņš ir ļoti gudrs, būs uzticams un arī labs mājas sargs. Topošos saimniekus gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

 

Meklējam jaunas mājas brūnam ar melnu, vidēja auguma, apmēram 4gadus vecam suņu puikam. Šis ļoti paklausīgais, draudzīgais un gudrais suns topošos saimniekus gaida Saldus dzīvnieku patversmē.

 

19.08.19. patversmē nonāca brūnpelēka ar baltu, vidēja auguma suņu meitene. Devās līdzi jaunajai saimniecei uz topošajām mājām.

 

14.08.19. uz patversmi no Aizputes nov. atveda klaiņojošu vid. auguma, melnu ar baltu krūtiņu, apmēram 7-8mēn. vecu, ļoti draudzīgu suņu puiku. Pieteikušies jauni saimnieki.

 

23.07.19. uz patversmi no Bēnes atveda maza auguma, melnu ar baltiem ķepu galiem, ļoti draudzīgu suņu meiteni. Pieteikusies jauna saimniece.

 

12.07.19. uz patversmi no Ventspils atveda brūnu ar melnu, maza auguma suņu puiku, kurš bija klaiņojis pa Rūpniecības ielu. Meklējam sunītim jaunas mājas,topošos saimniekus ļoti gaidām Saldus dzīvnieku patversmē!

 

05.07.19. uz patversmi no Kuldīgas atveda melnu ar brūnu, vid. auguma, ap gadu vecu suņu meiteni, kura bija pieklīdusi Ēdoles pag. kādās mājās. Pieteikušies jauni saimnieki.

 

 

Melns ar pelēku, vidēja auguma, apm. 3gadus vecs suņu puika meklē sev jaunas mājas. Topošos saimniekus gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

 

 

Atraktīvs suņu puika. Izcils sargsuns. Vēlams, lai suns būtu vienīgais ģimenes mīlulis.