Suņi meklē saimniekus

Suņi meklē saimniekus:

 

19.10.2021. uz patversmi no Kuldīgas Jelgavas ielas atveda melnu ar baltu krūti, palielu suņu puiku. Saimnieku gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

 

Jaunas mājas meklējam paliela auguma, aptuveni 3-4 gadus vecam suņu puikam. Suns ir ļoti jauks un draudzīgs. Savu topošo saimnieku gaida Saldus dzīvnieku patversmē.

 

15.10.2021. Uz patversmi no Auces Tehnikas ielas atveda pelēcīgi melnu, vidēja auguma, ļoti draudzīgu suņu meiteni. Saimniek, gaidām Jūs Saldus dzīvnieku patversmē.

 

15.10.2021. Uz patversmi no Auces Tehnikas ielas atveda pelēcīgi brūnu, maza auguma suņu puiku seniora vecumā. Saimniek, Jūsu draugs Jūs ļoti gaida Saldus dzīvnieku patversmē.

 

Sunītei ir atrastas jaunas mājas.

 

Vidēja auguma suns seniora vecumā palika bez saimnieka, tāpēc tagad meklē jaunas mājas. Suns ir aktīvs un ļoti draudzīgs. Topošo saimnieku gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

 

Jaunas mājas meklējam gaiši brūnam ar mazliet melnu, vidēja auguma suņu puikam. Suns ir aptuveni 1-2 gadus vecs, aktīvs, ilgojas pēc cilvēka uzmanības. Topošo saimnieku gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

 

Devās līdzi jaunajam saimniekam uz topošajām mājām.

 

Suņukam ir atrastas jaunas mājas.

 

Jaunas mājas meklējam liela auguma senioram. Suns ir mierīgs un labsirdīgs. Topošo saimnieku gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.