Suņi meklē saimniekus

Suņi meklē saimniekus:

 

Saimnieks sunīti aizveda mājās. 05.05.2021. Uz patversmi no Brocēniem Lielcieceres ielas atveda maza auguma, brūnu ar baltu suņu meiteni.

 

Pieteicies jauns saimnieks. 29.04.2021. Uz patversmi no Ventspils Kuldīgas ielas atveda vidēja auguma, pelēku ar melnu, aptuveni pusotru gadu vecu suņu puiku. 

 

Pieteicies jauns saimnieks. 27.04.2021. Uz patversmi no Brocēnu novada atveda melnu ar baltu, vidēja auguma, pieaugušu suņu meiteni. 

 

Jaunas mājas meklē liela auguma, brūns ar melnu un mazliet baltu suņu puika. Suns ir ļoti jauks, draudzīgs. Topošo saimnieku gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

 

DEVĀS LĪDZI JAUNAJAI SAIMNIECEI UZ TOPOŠAJĀM MĀJĀM! Skaists, paliela auguma, ruds ar melnu suņu puika, aptuveni 1-2 gadus vecs. Suns ir draudzīgs, aktīvs un ļoti spēcīgs.

 

Jaunas mājas meklējam paliela auguma, ļoti jaukam, draudzīgam senioram. Topošo saimnieku gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

 

Jaunais saimnieks aizveda sunīti uz topošajām mājām. Aptuveni 10 nedēļas veca, gudra, ļoti draudzīga suņu meitenīte. Būs maza auguma.

 

Devās līdzi jaunajai saimniecei uz topošajām mājām. Ļoti skaists suņu puika ar savu raksturu, nav draudzīgs pret visiem, tāpēc būs uzticams draugs un ideāls sargs. Nebūs piemērots ģimenei ar bērniem.