Suņi meklē saimniekus

Suņi meklē saimniekus:

 

 

Maza auguma, melna ar brūnu suņu meitene meklē jaunas mājas, jo palika bez saimnieces. Sunīte gaida Saldus dzīvnieku patversmē.

 

Vidēja auguma, melns ar brūnu suņu puika meklē jaunas mājas, jo palika bez saimnieces. Suns ir pacietīgs un paklausīgs. Jaunos saimniekus gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

 

12.07.19. uz patversmi no Ventspils atveda brūnu ar melnu, maza auguma suņu puiku, kurš bija klaiņojis pa Rūpniecības ielu. Suns savu saimnieku ļoti gaida Saldus dzīvnieku patversmē!

 

10.07. uz patversmi atveda brūnu ar melnu, maza auguma, apm. gadu vecu suņu puiku. Kāds ikdienas garāmbraucējs pa Lukas ceļu Pampāļu pagastā pamanīja, ka šis suņuks jau vairākas dienas sēž grāvmalē. Suns ir draudzīgs, viņš ļoti gaida savu saimnieku Saldus dzīvnieku patversmē.

 

10.07. uz patversmi atveda brūnu ar melnu, maza auguma, apm. 3 gadus vecu suņu meiteni. Kāds ikdienas garāmbraucējs pa Lukas ceļu Pampāļu pagastā pamanīja, ka šī sunīte jau vairākas dienas sēž grāvmalē. Šobrīd ir ļoti sabijusies, gaida savu saimnieku Saldus dzīvnieku patversmē.

 

08.07.19. uz patversmi atveda pelēcīgi brūnu ar melnu, liela auguma suņu meiteni, kura ilgstoši bija pieklīdusi Zaņas pag. kādās mājās. Viņai ap kaklu ir brezents ar melno ādu kakla siksna. Savu saimnieku suns ļoti gaida Saldus dzīvnieku patversmē!

 

05.07.19. uz patversmi no Kuldīgas atveda melnu ar brūnu, vid. auguma jaunu suņu meiteni, kura bija pieklīdusi Ēdoles pag. kādās mājās. Sunīte ir apjukusi, nobijusies, bet draudzīga, ļoti gaida savu saimnieku Saldus dzīvnieku patversmē.

 

25.06.19. uz patversmi no Ventspils atveda gaiši brūnu, vid. auguma suņu meiteni, kura klaiņoja pa Tārgales ielu. Sunīte ļoti vēlas tikt pie jauna saimnieka, kuru gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

 

Melns, maza auguma, apm. 2-3gadus vecs suņuks devās līdzi jaunajam saimniekam uz topošajām mājām.

 

19.06.19 uz patversmi atveda brūnu, liela auguma, draudzīgu suņu puiku, kurš vairākas dienas bija klaiņojis Skrundā gar dzelzceļu staciju. Meklējam sunītim jaunas mājas.

 

 

Melns ar pelēku, vidēja auguma, apm. 3gadus vecs suņu puika meklē sev jaunas mājas. Topošos saimniekus gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

 

04.03. uz patversmi no Aizputes atveda melnu ar nedaudz baltu krūtiņu un ķepiņām suņu puiku. Sunītis ļoti vēlas tikt uz jaunām mājām. Savus topošos saimniekus viņš gaida Saldus dzīvnieku patversmē!

 

Apm. 4gadus vecs, draudzīgs, ļoti gudrs suņu puika-ar lielu vēlmi mācīties, meklē sev mīlošus, gādīgus saimniekus un gaida viņus Saldus dzīvnieku patversmē.

 

 

Bella- draudzīga, ļoti gudra, paklausīga meklē jaunu saimnieku, kuram kļūt par uzticīgu draudzeni. Atrodas Saldus dzīvnieku patversmē.

 

 

Atraktīvs suņu puika. Izcils sargsuns. Vēlams, lai suns būtu vienīgais ģimenes mīlulis.