Suņi meklē saimniekus

Suņi meklē saimniekus:

 

Liela auguma, melns ar pelēku, apm. 3gadus vecs suņu puika meklē sev jaunas mājas. Suns būs ideāls sargs. Jaunos saimniekus gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

 

 

15.05.19 uz patversmi no Bēnes atveda melnu ar brūnu, maza auguma suņu puiku, kurš bija pieklīdis Jelgavas ielā kādās mājās. Saimniek, suns Jūs ļoti gaida Saldus dzīvnieku patversmē!

 

 

13.05.19 uz patversmi no Aizputes atveda pelēku ar brūnu, maza auguma suņu meitenīti, kura bija pieklīdusi Ceriņu ielā kādās mājās. Saimniek, sunīte ļoti gaida Jūs Saldus dzīvnieku patversmē!

 

 

25.04.19 uz patversmi no Skrundas atveda melnu ar pelēku, maza auguma suņu puiku, bija pieklīdis kādās mājās. Suņuks devās līdzi jaunajai saimniecei uz topošajām mājām.

 

 

17.04.19. uz patversmi no Ventspils atveda melnu ar brūnu, maza auguma, apm. gadu vecu suņu puiku, kurš bija pieklīdis kādā mājā Šķertu ielā. Sunītis vēlas tikt pie jauniem saimniekiem, viņš gaida Saldus dzīvnieku patversmē!

 

 

Melns ar mazliet baltu, apm. 1gadu un 2mēn. vecs suņu puika meklē  jaunu, pacietīgu saimnieku, kuram sunītis varētu sniegt savu uzticību. Viņš ļoti cer uz jaunām mājām un gaida Saldus dzīvnieku patversmē.

 

04.03. uz patversmi no Aizputes atveda melnu ar nedaudz baltu krūtiņu un ķepiņām suņu puiku. Sunītis ļoti vēlas tikt uz jaunām mājām. Savus topošos saimniekus viņš gaida Saldus dzīvnieku patversmē!

 

Melns, vidēja auguma, apm. 8mēn. vecs suņu puika meklē sev jaunas mājas. Sunītis ir jau attārpots, vakcinēts, čipots un kastrēts, tā tik vien jau gatavs doties līdzi topošajam saimniekam.

 

 

18.01.uz patversmi tika atvests melns ar baltu pieaudzis suns, bija pieklīdis Priedainē kādās mājās. Puika cer tikt pie jauna saimnieka un ļoti gaida viņu Saldus dzīvnieku patversmē.

 

18.01. no Ventspils uz patversmi tika atgādāts brūns, ap gadu vecs suņu puika. Sunītis ir mierīgs, draudzīgs, ļoti gudrs- ir vēlme mācīties un ātri apgūst jauno. Devās līdzi jaunajiem saimniekiem uz topošajām mājām.

 

Apm. 4gadus vecs, draudzīgs, ļoti gudrs suņu puika-ar lielu vēlmi mācīties, meklē sev mīlošus, gādīgus saimniekus un gaida viņus Saldus dzīvnieku patversmē.

 

27.12 patversmē nonāca liela auguma suņu puika, kurš klaiņoja Ventspilī, Pētera un Katoļu ielas apkārtnē. Sunītim pieteikušies jauni saimnieki.

 

Aptuveni 6 mēnešus veca kucīte bija pamesta, piesieta pie staba Saldus-Skrundas ceļa malā. Sunīte ir ļoti gudra, daudz saprot un labprāt mācās. Patversmē gaidīsim kucītes  topošos saimniekus.

 

Bella ļoti vēlas tikt uz jaunām mājām pie uzticama saimnieka. Viņa vēl cer, ka pavisam drīz varēs doties kādam līdzi un kļūt par uzticīgu draudzeni.

 

 

Atraktīvs suņu puika. Izcils sargsuns. Vēlams, lai suns būtu vienīgais ģimenes mīlulis.