Suņi meklē saimniekus

Suņi meklē saimniekus:

 

19.11.19. uz patversmi atveda brūnu ar melnu, vidēja auguma suņu mammu ar 1 mazu bērniņu (puisīti), kuri bijuši pieklīduši vairākas dienas Gaiķu pag. kādās mājās. Saimniek, gaidām Jūs Saldus dzīvnieku patversmē.

 

18.11.19. uz patversmi no Kuldīgas atveda melnu ar baltu un brūnu, vidēja auguma suņu puiku, kurš bija pieklīdis Īvandes pag. kādās mājās. Sunītim atradās saimniece un viņš devās atpakaļ uz savām mājām.

 

08.11.19. uz patversmi no Ventspils, Kurzemes prospekta atveda gaiši brūnu ar baltu, vidēja auguma, ļoti draudzīgu suņu puiku. Sunītim ir čips, bet diemžēl- nav reģistrēts. Viņš skumst pēc sava saimnieka, kuru ļoti gaida Saldus dzīvnieku patversmē.

 

05.11.19. no Ventspils atveda maza auguma, brūnu ar melnu suņu puiku, kurš klaiņoja pa Reņķu dārzu. Suns savu saimnieku ļoti gaida Saldus dzīvnieku patversmē.

 

31.10.19. uz patversmi no Kuldīgas atveda pelēku ar melnu un baltu, vidēja auguma suņu meiteni, kura bija klīdusi pa Liepājas ielu. Viņa šobrīd ir ļoti sabijusies, izmisīgi gaida savu saimnieku Saldus dzīvnieku patversmē.

 

Jaunas mājas meklējam melnam ar pelēku, neliela auguma, ļoti gudram, paklausīgam suņu puikam. Topošos saimniekus viņš ļoti gaida Saldus dzīvnieku patversmē.

 

09.10.19. uz patversmi no Kuldīgas atveda brūnu, maza auguma suņu puiku, kurš bija pieklīdis kādās mājās Priedainē. Šis jaukais, draudzīgais suņuks ļoti vēlas atrast sev jaunu draugu- saimnieku, kurš spēs rūpēties par viņu. Atrodamies Saldus dzīvnieku patversmē.

 

01.10.19. uz patversmi no Skrundas Lēnu ceļmalas atveda maza auguma, melnu ar brūnu, ap gadiņu vecu suņu puisīti. Meklējam mazajam draugam jaunas mājas. Topošos saimniekus gaidām Saldus dzīvnieku patversmē!

 

17.09.19. uz patversmi atveda brūnu ar melnu, liela auguma suņu meiteni, kura klīda pa šoseju Zirņu pag. Ļoti vēlamies atrast viņai jaunas mājas. Topošos saimniekus gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

 

10.09.19. uz patversmi atveda bēšas krāsas, liela auguma suņu puiku, kurš bija pieklīdis kādās mājās starp Remti un Gaiķiem. Suns ļoti vēlas tikt uz jaunām mājām. Topošos saimniekus gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

 

Atraktīvs suņu puika. Izcils sargsuns. Vēlams, lai suns būtu vienīgais ģimenes mīlulis.