Suņi meklē saimniekus

Suņi meklē saimniekus:

 

Jaunas mājas meklē melns ar brūnu, aptuveni 8-9 nedēļas vecs suņu puisītis. Viņš ir ļoti draudzīgs mīlīgs izaugot nebūs liela auguma. Savu topošo saimnieku suņuks gaida Saldus dzīvnieku patversmē.

 

Jaunas mājas meklē melns ar baltu, aptuveni 8-9 nedēļas vecs suņu puisītis. Viņš ir ļoti draudzīgs, mīlīgs, izaugot nebūs liela auguma. Savu topošo saimnieku suņuks gaida Saldus dzīvnieku patversmē.

 

27.07.2022. Uz patversmi no Ezeres kādām mājām atveda pamaza auguma, gaiši brūnu ar mazliet baltu pieaugušu suņu puiku. Saimniek??? Gaidām Jūs Saldus dzīvnieku patversmē!

 

Jaunas mājas meklē vidēja auguma, aktīva suņu seniorīte. Viņa ir gudra, ļoti labi spēj atšķirt svešinieku no savējiem. Būs laba mājas sargātāja, bet pret savu saimnieku draudzīga un mīļa. Gaidām Saldus dzīvnieku patversmē!

 

Jaunas mājas meklējam liela auguma, draudzīgam, jaunam un aktīvam suņu puikam. Topošo saimnieku gaidām Saldus dzīvnieku patversmē!

 

Jaunas mājas meklē vidēja auguma, brūns ar melnu, aptuveni 2 gadus vecs suņu puika. Suns ir ļoti aktīvs, ne visiem draugs uzreiz. Savu topošo saimnieku viņš ļoti gaida Saldus dzīvnieku patversmē!

 

Devās līdzi jaunajam saimniekam uz topošajām mājām!