Suņi meklē saimniekus

Suņi meklē saimniekus:

 

15.09.2020.Uz patversmi no Ventspils novada atveda vidēji liela auguma, melnu ar pelēku suņu puiku. Tas bija pieklīdis Užavas pagasta kādās mājās. Suns savu saimnieku gaida Saldus dzīvnieku patversmē.

 

15.09.2020.Uz patversmi no Ventspils novada atveda vidēji liela auguma, melnu ar brūngani pelēku suņu puiku. Tas bija pieklīdis Užavas pagasta kādās mājās. Suns savu saimnieku gaida Saldus dzīvnieku patversmē.

 

14.09.2020. Uz patversmi atveda melnu ar brūnu mazu suņu puisīti, kurš tika sastapts uz Lašupes ceļa Lutriņu pagastā. Saimnieku gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

 

Jaunas mājas meklē vidēji liela auguma, brūns ar melnu suņu puika. Varētu būt labs mājas sargs. Topošo saimnieku gaida Saldus dzīvnieku patversmē.

 

Devās līdzi jaunajiem saimniekiem uz topošajām mājām. Jauka, ļoti gudra, maza auguma, bēšas krāsas, apmēram 5 gadus veca sunīte. Viņa ir attārpota, vakcinēta, sterilizēta, ar čipu. Savu topošo saimnieku gaida Saldus dzīvnieku patversmē.

 

Jaunas mājas meklē liela auguma, ļoti draudzīgs, brūns ar melnu suņu puika.  Savu topošo saimnieku gaida Saldus dzīvnieku patversmē.

 

Džons- balts ar melnu, liela auguma, apmēram 5 gadiņus vecs suņu puika meklē jaunas mājas. Būs uzticīgs un labs sargs. Topošo saimnieku gaida Saldus dzīvnieku patversmē.

 

Melns ar baltu, vidēji liela auguma suns meklē jaunas mājas. Nav viņš vairs jauneklis, bet ir ļoti kustīgs, draudzīgs, mīlīgs, dzīvespriecīgs. Savu topošo saimnieku gaida Saldus dzīvnieku patversmē.