Suņi meklē saimniekus

Suņi meklē saimniekus:

 

JAUNAS MĀJAS MEKLĒJAM brūnam, neliela auguma, draudzīgam, pieaugušam suņu puikam. Topošo saimnieku gaidām Saldus dzīvnieku patversmē!

 

 

04.03.2020. Uz patversmi atveda melnu ar brūnu, nelielu, apmēram 6 mēnešus vecu suņu puisīti, kurš vairākas dienas bija klīdis Ezerē bērnu dārza tuvumā. Mazais draugs ļoti gaida savu saimnieku Saldus dzīvnieku patversmē!

 

JAUNAS MĀJAS MEKLĒJAM 18.02.2020. uz patversmi atvestajam melnam ar brūnu, apmēram 4-5 mēnešus vecam suņu puisītim. Suņuks ir draudzīgs, ļoti labi meklē kontaktu ar cilvēku, labprāt mācās. Topošos saimniekus gaidām Saldus dzīvnieku patversmē!

 

14.02.2020. uz patversmi atvestais vidēja auguma, melns ar baltām ķepām suņu puika meklē jaunas mājas. Suns ir apmēram 3 gadus vecs, ļoti atraktīvs, meklē kontaktu ar cilvēku. Topošo saimnieku gaidām Saldus dzīvnieku patversmē!

 

JAUNAS MĀJAS MEKLĒJAM 07.02.2020. uz patversmi no Jaunmuižas atvestajam melnam ar brūnu, liela auguma suņu puikam, kurš būs labs mājas sargs, bet saimniekam uzticīgs draugs. Gaidām jūs Saldus dzīvnieku patversmē!

 

JAUNAS MĀJAS MEKLĒJAM 11.12.19. uz patversmi no Šķēdes atvestai melnai ar baltu sunenei. Viņa ir gados, bet ļoti jauka un draudzīga, kā arī uzticīga, tāpēc ir pelnījusi sev jaunu saimnieku. Gaidām jūs Saldus dzīvnieku patversmē!

 

Atraktīvs suņu puika. Izcils sargsuns. Vēlams, lai suns būtu vienīgais ģimenes mīlulis.