Suņi meklē saimniekus

Suņi meklē saimniekus:

 

SAIMNIECE AIZVEDA SUNĪTI MĀJĀS! 25.02.2021. Uz patversmi atveda melnu ar brūnu, draudzīgu suņu puisīti. Tas bija pieklīdis Saldū Brīvības ielā kādās mājās. Saimniek, gaidām Tevi Saldus dzīvnieku patversmē.

 

Jaunais saimnieks aizveda sunīti uz topošajām mājām. Aptuveni 10 nedēļas veca, gudra, ļoti draudzīga suņu meitenīte. Būs maza auguma.

 

Pieteicies jauns saimnieks. Vidēji liela auguma, aptuveni 5-6 gadus vecs suņu puika. Suns būs ideāls sargs. Labprātāk par savu saimnieku izvēlēsies vīriešu dzimuma pārstāvi.

 

17.02.2021. Uz patversmi no Kuldīgas atveda melnu ar pelēku, liela auguma suņu meiteni. Tā ilglaicīgi esot klīdusi ap Tehnikas ielu. Suns ir čipots, bet diemžēl nav reģistrēts LDC. Saimnieku gaidām Saldus dzīvnieku patversmē.

 

Devās līdzi jaunajai saimniecei uz topošajām mājām. Ļoti jauka, draudzīga suņu meitene.

 

Pieteikusies jauna saimniece. Ļoti skaists suņu puika ar savu raksturu, nav draudzīgs pret visiem, tāpēc būs uzticams draugs un ideāls sargs. Nebūs piemērots ģimenei ar bērniem.

 

Devās līdzi jaunajai saimniecei uz topošajām mājām. Liela auguma, aptuveni 1-2 gadiņus vecs suņu puika. Suns ir draudzīgs un arī paklausīgs.